Reference

 • Byl jsem velice rád, že jsem narazil na pana Schmida a firmu RG interiéry při dostavbě domu.
  Práce v přízemí: obklady koupelny, montáž zařizovacích předmětů, pokládka dlažby do chodby, pokládka vinylu do zbývajících místností, montáž dveří, obložení točitého železobetonové schodiště dlažbou (velmi složitá a zdlouhavá práce).
  Práce v patře: pokládka vinylu a montáž dveří ve 4 místnostech + chodba, montáž SDK podhledu včetně elektroinstalace a zapojení bodových světel.
  Bylo toho opravdu hodně. Práce trvala při sečtení cca 5 týdnů. Perfektní provedení. Zejména pak obklad koupelny a schodiště mě přesvědčil, že pana Schmida a jeho kolegy práce baví. Oceňuji také skvělé jednání a ochotu cokoliv konzultovat nebo měnit. Předem jsme dostali podrobnou cenovou kalkulaci s možností změn, což dnes také není bohužel standardem.

  Petr Němčík

 • Udělali jste to moc pěkně kluci. Jste prostě šikovní. Ještě jednou děkujeme. Kdo bude uvažovat o rekonstrukci bytu, tak RG interiéry můžu vřele doporučit.
  (kompletní rekonstrukce bytového jádra)

  Minaříkovi

 • Již delší dobu jsme plánovali kompletní rekonstrukci koupelny. Oslovili jsme pana Radka Schmida majitele firmy RG Interiéry. Rekonstrukce byla naplánována na začátek září 2017. Trochu jsme se obávali, že běžný provoz v rodinném domě bude stavebními pracemi dost narušen. Nakonec vše proběhlo velice profesionálně s ohledem na naše potřeby a v dohodnutých termínech. Kompletní stavební práce, včetně bouracích a vyklízecích prací původní koupelny a to až na podkladní beton, nové betony a omítky, hydroizolace, částečné přebudování odpadního potrubí, položení nové velkoformátové dlažby a obkladů, instalace vybavení, včetně dodávky materiálu. To vše v maximální kvalitě. Velice spokojeni jsme byli také s přístupem a chováním zaměstnanců p. Schmida, se kterými jsme si rozuměli díky jejich korektnímu jednání.

  Výsledek: Naprostá spokojenost též díky precizně provedené práci. Protože chceme ještě stavět nový rodinný dům na Vysočině, domluvili jsme se s panem Radkem Schmidem na další spolupráci.

  Alois a Jarmila Liškutínovi

 • Spolupráce s panem Schmidem byla skvělá. Předem jsme dostali návrh koupelny a společně jsme mohli doladit detaily. Firma se nebránila změnám v návrhu, které jsme prosazovali my. A co se týče samotné realizace – profesionální a rychlá práce, žádný nepořádek, opatrné zacházení se stávajícím vybavením. Takový přístup velmi oceňujeme. Mile nás překvapila velmi precizně odvedená práce, která se jen tak nevidí. Vřele firmu doporučíme našim známým. Díky za spolupráci.

  Jana Sakánková

 • Firma RG Interiéry u nás renovovala celý byt. Spolupráce byla skvělá. Celá realizace trvala velmi krátkou dobu. Děkujeme!
 • Spolupráce se společností RG Interiéry byla výborná. Předem jsme dostali návrh koupeny na počítači. Mohli jsme si tak lépe představit její budoucí podobu. Díky za spolupráci!